فراورس

واترمارک لوگو فراورس

پشتیبانی

01191014913

فروش املاک متاورسی امسال به 1 میلیارد میرسد

فروش املاک متاورسی امسال به 1 میلیارد میرسد

فروش املاک متاورسی امسال به 1 میلیارد میرسد

به گفته یک شرکت تحلیلی متاورس، انتظار می‌رود فروش املاک و مستغلات در متاورس امسال به یک میلیارد دلار برسد. این شرکت انتظار دارد فروش املاک و مستغلات در چهار پلتفرم اصلی متاورس که در سال گذشته از 501 میلیون دلار گذشت، در سال جاری دو برابر شود

در سال جاری 1 میلیارد دلار فروش املاک متاورسی پیش بینی می شود

بر اساس گزارش شرکت تحلیلی متاورس Metametric Solutions، فروش املاک و مستغلات در پلتفرم‌های متاورس در سال گذشته از نیم میلیون دلار فراتر رفت.

این شرکت افزود که فروش املاک و مستغلات در چهار پلتفرم متاورس اصلی – Sandbox، Decentraland، Cryptovoxels و Somnium – در سال 2021 به 501 میلیون دلار رسید. این چهار پلت فرم در مجموع 268645 قطعه زمین در اندازه های مختلف روی خود دارند.

این شرکت تحلیلی پیش بینی کرده است که فروش املاک و مستغلات در متاورس می تواند امسال دو برابر شود و در سال 2022 به نزدیک به 1 میلیارد دلار برسد.

بر اساس گزارشی از Brandessence Market Research، انتظار می رود بازار املاک و مستغلات متاورس با نرخ مرکب سالانه 31 درصد از سال 2022 تا 2028(1407) رشد کند.

چندین نفر متاورس را فرصتی چند تریلیون دلاری تخمین زده اند. بانک های سرمایه گذاری جهانی گلدمن ساکس و مورگان استنلی پیش بینی کرده اند که متاورس می تواند به اندازه یک فرصت 8 تریلیون دلاری باشد.

هفته گذشته، تیم کوک، مدیر عامل اپل، گفت که شرکت او پتانسیل زیادی در متاورس می بیند و بر این اساس سرمایه گذاری می کند. او گفت: “این برای ما بسیار جالب است”

در ماه دسامبر(آذر)، Haim Israel، استراتژیست بانک آمریکا، گفت که متاورس یک فرصت بزرگ است که در آن ارزهای دیجیتال به طور گسترده به عنوان ارز مورد استفاده قرار خواهند گرفت. او گفت: “من قطعاً معتقدم که این یک فرصت خیلی بزرگ است.”

 

لینک کوتاه :

https://faraverse.ir/?p=1057

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *