فراورس

واترمارک لوگو فراورس

پشتیبانی

01191014913

خالق دوج کوین دوباره افراد وب 3 را به سخره گرفت

خالق دوج کوین دوباره افراد وب 3 را به سخره گرفت

خالق دوج کوین دوباره افراد وب 3 را به سخره گرفت

بیلی مارکوس (Billy Markus)، توسعه‌دهنده دوج کوین، بار دیگر در جدیدترین توییت خود جامعه Web3 را فراخواند و به کاربران Web3 اشاره کرد که آنها فقط پول می‌خواهند بدون اینکه آن را با کالا و خدمات مبادله کنند.

داستان توسعه‌دهنده دوج کوین با صنعت Web3، به طور کلی، پس از آن شروع شد که ایلان ماسک (Elon Musk) در توییتی «افراد Web3» را که برای او آزاردهنده به نظر می‌رسیدند، مسخره کرد. این توییت الهام بخش خصومت مارکوس و ماسک نسبت به Web3 بود.

 

 

چرا ماسک و مارکوس به Web3 حمله می کنند؟
در حالی که مشخص نیست چرا سازندگان دوج کوین به قطار نفرت Web3 ملحق شدند، اما هم مارکوس و هم ماسک را می‌توان تأثیرگذاران رمزارزی در توییتر در نظر گرفت که تمایل دارند به طور کلی از توییت‌ها و نظرات یکدیگر حمایت کنند.

ماسک قبلاً گفته بود که دوج کوین اساساً بهتر از هر چیزی است که تا به حال در صنعت کریپتو دیده است. دلایل اصلی پشت چنین بیانیه ای کارمزدها و سرعت دوج کوین بود، که امکان انجام تعداد بیشتری از تراکنش ها را با هزینه کمتر نسبت به بیت کوین فراهم می کند.

Web3 اصل عدم تمرکز را به وب می آورد، جایی که کاربران اینترنت تنها مالک داده های خود خواهند بود. این مفهوم با توسعه بیشتر بلاک چین و فناوری های غیرمتمرکز امکان پذیر شد.

لینک کوتاه :

https://faraverse.ir/?p=933

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *