فراورس

واترمارک لوگو فراورس

پشتیبانی

01191014913

افزایش قیمت زمین Pavia در پروژه متاورس کاردانو

افزایش قیمت زمین Pavia در پروژه متاورس کاردانو

افزایش قیمت زمین Pavia در پروژه متاورس کاردانو

اپلیکیشن بازی Pavia هفته گذشته در شبکه Cardano راه اندازی شد و به اولین پروژه متاورس در این بلاک چین تبدیل شد.

حدود 100000 “قطعه زمین” در پاویا صادر شد که هر کدام به عنوان یک توکن غیرقابل تعویض منحصر به فرد (NFT) با “مختصات” جداگانه ساخته شد تا در سه ماهه اول سال 2022(زمستان) به فروش برسد.

NFT ها بازنمایی اشیاء محسوس یا ناملموس مبتنی بر بلاک چین هستند. Metaverse به طور کلی دنیای مجازی را توصیف می کند که در آن افراد می توانند مانند دنیای واقعی ، اما به صورت دیجیتالی، تعامل داشته باشند.

توکن بومی پاویا به‌عنوان ارز درون بازی عمل می‌کند، 25 درصد از آن پس از یک اسنپ شات بلاک چین در دسامبر 2021 به مالکان NFT داده شد. داده‌های Muesliswap، یک صرافی مبتنی بر کاردانو، نشان می‌دهد که توکن‌های پاویا در زمان نگارش مطلب کمی بیش از 20 سنت به فروش می‌رسند و دارای ارزش بازاری بیش از 107 میلیون دلار هستند.

داده ها نشان می دهد که اکنون بیش از 8300 مالک زمین در پاویا وجود دارد. با این حال، کاربران از روز دوشنبه نمی توانند دارایی ها را بر روی نقشه های خود مستقر کنند. اسناد Pavia هشدار می‌دهند: «لطفاً به خاطر داشته باشید که در این مرحله از توسعه، نمی‌توانید محتوایی را در قطعه زمین خود مشاهده یا مستقر کنید».

 

این پروژه در زمانی انجام می‌شود که زمین‌های مجازی با قیمت میلیون‌ها دلار در اکوسیستم‌های مجازی که بر روی بلاک چین‌هایی مانند اتریوم ساخته شده‌اند، فروخته می‌شوند. قطعات پاویا تا 30000 کاردانو (≈45600 دلار در زمان نگارش) در بازار NFT کاردانو،CNFT، لیست شده بودند.

شرکت ها اخیراً برای ایجاد حضور خود در متاورس عجله کرده اند. اینها شامل صرافی‌هایی مانند Binance.US می‌شوند که در حال ایجاد دفتری در Portals، پروژه متاورس مبتنی بر Solana، و سازنده جهانی وسایل الکترونیک، سامسونگ است که نسخه متاورس فروشگاه پرچم‌دار نیویورک سیتی خود را در اوایل ماه جاری در Decentraland راه‌اندازی کرد.

لینک کوتاه :

https://faraverse.ir/?p=925

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *